زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.

ما به داستان های زیبا و افسانه ای باور داریم و دوست داریم با تبدیل آن ها به واقعیت، با آن ها زندگی کنیم. ما با تمرین زیاد و استفاده از تجهیزات مختلف سعی می کنیم تا به این هدف برسیم تا در دنیایی بهتر، در هر لحظه داستانی خلق کنیم.

زمستان ۱۳۹۰ اولین قدم های شکل گیری هامون دیجیتال سینما را برای تولید ویدئوهایی با استانداردهای روز دنیا برداشتیم. در تولیدات اولیه به این نتیجه رسیدیم که امکانات و تجهیزات به روز در کنار نیروی انسانی متخصص، کوشش جمعی و خلاقیت، می تواند ما را به استانداردهای روز دنیا نزدیک کند. به همین دلیل بود که با سرمایه گذاری مناسب برای در اختیار گرفتن تجهیزات اختصاصی و پیشرفته، روز به روز راه های متنوع و خلاق را برای تولید ویدئوها و عکس ها آزمودیم تا امروز که مشتریان ما، هامون دیجیتال سینما را مرکز تخصصی تولید ویدئوهای متفاوت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می شناسند.

ما همواره سعی داشته ایم با درنظرگرفتن استانداردهای روز دنیا در تولید ویدئو، خیال کارفرمایان کشورمان را از بابت جهانی بودن سطح ویدئوهایشان راحت کنیم تا آن ها نیز با اطمینان خاطر به معرفی خدمات و محصولاتشان بپردازند. نیاز به توضیح بیشتر نیست؛ کافی ست نگاهی به رزومه ما بیاندازید.

در حال حاضر و پس از تجربیات فراوان در طی این سال ها، با برنامه ریزی مناسب و علمی، توانسته ایم در کنار تولید ویدئوها، مشاوره، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را در حوزه های رسانه ای، محیطی، دیجیتال مارکتینگ و توسعه بازاریابی و برندینگ نیز انجام دهیم.

ما در حوزه های مختلف به تولید آثار ویدئویی می پردازیم. از انواع تیزرهای تبلیغاتی تا انواع فیلم ها و مستندهای صنعتی. در کنار امکانات و تجهیزات اختصاصی، اتاق فکر خلاق، متخصص، پرانرژی و جوان هامون دیجیتال سینماست که می تواند برنامه ریزی ها و طرح های لازم برای تولید ویدئوها یا عکس های مورد نظر کارفرمایان را ایده پردازی کند.

ماموریت هامون دیجیتال سینما به عنوان مجموعه ای معتبر، تحول­خواه، چابک، پویا و هدف مند، توسعه سازمان یافته با ارائه خدمات با کیفیت در جهت جلب رضایت دائمی مشتریان از زمان مشاوره تا ارائه فایل های نهایی خواهد بود. این ماموریت مهم که با تکیه بر همکاران جوان و مستعد و فضایی پرنشاط و خلاق قرار است در نهایت به تولید آثار با کیفیت و متمایز منجر شود، بدان معناست که حفظ کیفیت آثار تولید شده چشم انداز همیشگی هامون دیجیتال سینما خواهد بود. به همین منظور، پذیرش تعداد مشتریان سقف مشخصی داشته و کمیت فدای کیفیت نخواد شد. در همین راستا، بهترین راه حل ها در مورد ساخت آثار ویدئویی و خلاقیت بصری مورد نیاز مشتریان و ارائه محصول نهایی، فراتر از حد تصور آن ها، ماموریت اصلی هامون دیجیتال سینما خواهد بود.

ماموریت و چشم انداز
ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی هامون دیجیتال سینما بر مبنای کیفیت محوری و ارتقا رضایت مشتریان، رعایت اخلاق و انصاف و ایجاد رابطه سازنده با سفارش دهنده ها، دانایی محوری و توسعه سرمایه های انسانی، مسؤولیت پذیری اجتماعی و توجه به زوایای مختلف جامعه، به کارگیری متخصص ترین افراد در هر حوزه و کمک به رشد و اعتلای توانایی های فردی آنان، تامین و حفظ ارزش سرمایه و منافع بلند مدت سفارش دهندگان، اعتقاد به انگیزش، کار گروهی و مشارکت های موثر سازمانی کارکنان تعریف می گردند.

HDC11077

هامون مقدم

مدیر و بنیان گذار
۴

غزاله حسن زاده

سرپرست پست پروداکشن
۱

نگین مدنی

سرپرست شبکه های اجتماعی
۲

نسیم مظفری

همکار پست پروداکشن
۵

عرفان حاج رستم

همکار تجهیزات و تولید
۷۶۵-default-avatar

شراره حسن زاده

همکار تولید
۷۶۵-default-avatar

فرناز طالب زاده

سرپرست تحقیق و توسعه
۷۶۵-default-avatar

مجتبی آقابابایی

مشاور مدیریت
۷۶۵-default-avatar

عسل ریسمانچی

همکار تحقیق و توسعه