زیاد طول کشیده است؟ صفحه بارگذاری را ببندید.

عکاسی فروش اینترنتی

عکاسی فروش اینترنتی (E-Commerce)

عکاسی E-Commerce مهم ترین بخش در فروش اینترنتی محصولات به حساب می آید. در خرید اینترنتی تنها راهی که مشتری می تواند محصول را مشاهده کرده و از کیفیت، ظرافت و جزییات محصول مطلع شود دیدن عکس محصول است. هر چقدر محصول شما با کیفیت باشد، اگر عکس از کیفیت بالایی برخوردار نباشد محصول شما خریده نخواهد شد.

 

عکاسی مانکنی نامرئی پراستفاده ترین نوع عکاسی E-Commerce به شمار می رود. تیم ما با استفاده از جدید ترین روش های عکاسی نامرئی و تجهیزات پیشرفته محصول شما را طوری نمایش می دهد که مشتری بتواند همان محصول را در تن خود تصور کند.

 

نوع دیگری از عکاسی فروش اینترنتی با E-Commerce عکاسی ست و چیدمانی است. در این عکاسی پوشاک با اکسسوری های مناسب ست شده و به صورت چیدمانی روی یک بک گراند اختصاصی برای عکاسی آماده می شوند. این نوع عکاسی محصولات به مخاطب کمک میکند تا بتواند محصول را به صورت ست مشاهده کرده و راحت تر در خرید آن تصمیم گیری کند.

 

عکاسی لایف استایل یا عکاسی با مدل یکی از پرطرفدارترین نوع عکاسی در دنیای دیجیتال به حساب می آید. عکاسی با مدل به دلیل تنوع فضا و همچنین خلاقیت مدل به محصول جلوه ی خاصی می دهد که در نتیجه باعث جذب بیشتر مخاطب شده و فروش محصول را بالا می برد